Что означает маркировка MDF?

Что означает маркировка MDF?

Я хотел бы узнать, что означают буквы MDF. Например „Жидкий экстракт прополиса MDF“.

MDF является сокращением названия компании MeDicata Filia. Этим знаком отличаем свою продукцию от подобной продукции других производителей, предлагаемой на рынке. Несколько лет назад жидкий экстракт прополиса изготовляли «Sanitas», «Каунасский Медицинский университет» и » Medicata». Аналогичный продукт был импортирован из Польши. В настоящее время только наша компания поставляет данный продукт на фармацевтический рынок Литвы. Знак MDF является запатентованным товарным знаком

  • Laba diena,
   Atsiprašau už vėluojantį atsakymą.
   Pagal Kosmetikos gaminių reglamentą, prieš išleidžiant kosmetikos gaminį į rinką, turi būti įvertinama gaminio sauga.
   Tam kad įvertinti gaminio saugą, tai atliekantis ekspertas turi įvertinti ir dirginantį, alergizuojantį gaminio poveikį odai. Tam yra atliekamas dermatologinis testas. Testo atlikimo metu yra surenkama savanorių grupė, kuriems atliekamas LOPO TESTAS: jo metu tam tikrose kūno vietose yra užtepama kosmetikos priemonė ir nustatytą laiką tikrinamas dirginantis poveikis.
   Be dermatologinio testo joks ekspertas saugos ataskaitos nerašys ir savo parašo nedės.
   Dar kai kurie gamintojai deda ženkliuką , kad kosmetikos gaminiui nebuvo atlikti bandymai su gyvūnais. Bet tai perteklinė informacija, už kurią turėtų būti baudžiama, nes visiems kosmetikos gaminiams bandymai sau gyvūnais yra uždrausti.
   Ir jei yra užrašas DERMATOLOGŲ PATIKRINTA, jis tikrai niekaip netvirtina, kad buvo atlikti bandymai su gyvūnais. Tai nesusiję dalykai.

оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *