PROPOLIO ALIEJUS. Aliejinis propolio ekstraktas higieninei odos ir gleivinių priežiūrai 15 ml

3.99 

Aliejinis propolio ekstraktas skirtas higieninei odos ir gleivinių priežiūrai (nosiai). TINKA VAIKAMS nuo 3 metų 

Privalumai

Aprašymas

PROPOLIO ALIEJUS

15 ml

TINKA VAIKAMS nuo 3 metų amžiaus. Dėl vartojimo jaunesniems kaip 3 metų vaikams, pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Aliejinis propolio ekstraktas skirtas higieninei odos ir gleivinių priežiūrai, gerai įsigeriantis ir minkštinantis odą. Dermatologų patikrinta.

Tepti odą ir gleivines 2 – 4 kartus per dieną.

Nerekomenduojama vartoti žmonėms, alergiškiems produkto sudėtinėms dalims.

Laikymo sąlygos: laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje, sausoje tamsioje, vaikams neprieinamoje ir nepastebimoje vietoje.

INGREDIENTS: HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL*,  PROPOLIS*.

* – 100 %  natūralios prigimties komponentų.

 

Komentarų: 1

  • Propolio aliejus ir purškalas į mano gyvenimą atėjo gana netikėtai – juos įsigijau sveikatingumo parodoje. Konsultantės išsamiai papasakojo apie propolio preparatų teigiamas savybes ir universalumą, tad nusprendžiau juos išbandyti pati. Šie pirkiniai gerokai pakoregavo mano vaistinėlės turinį – iš jos dingo įvairūs purškalai nuo slogos (kurie dirgindavo nosies gleivinę, o sloga vis tiek tęsdavosi visą savaitę), vaistai nuo gerklės skausmo ir net kai kurios dezinfekuojančios priemonės. Propolis – unikali biologiškai aktyvi medžiaga, efektyviai kovojanti su įvairiomis bakterijomis, virusais, grybeliu ir turinti stiprų priešuždegiminį bei nuskausminantį poveikį. Jis taip pat skatina žaizdų ir gleivinių gijimą, tad galima naudoti tiek išoriškai, tiek į vidų. Propolio aliejaus ir purškalo platus pritaikymas lėmė, jog jau daugiau kaip ketverius metus jie – visada su manimi, mano rankinėje. Vos pajutusi kažką kirbant nosyje aliejuku patepu jos vidų ir užkertu kelią slogai, o pradėjus perštėti gerklę pakanka kelių purškalo įpurškimų ir aš vėl galiu dainuoti. Visai neseniai šiuo purškalu išsigydžiau ir pūliuojančią žaizdą ant kojos. Esu laiminga atradusi tokius puikius produktus!

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *