What means MDF marking?

What is MDF marking?

I would like to know more about the MDF. For example. Liquid extract Propolio MDF.

MDF – the company’s name abbreviation MeDicata Filia. By this marking we highlight our products from other manufacturers with similar titles. In the specific case, a couple of years ago – propolis liquid extract was produced by the company “Sanitas”, “Kaunas Medical University Apothecary” and “Medicata”. An analogous product was imported from Poland. Currently, Lithuania’s pharmaceutical market is supplied only by our company. Mark MDF is a patented trademark

 • Sveiki. Ką reiškia įmonės naudojamas ženklas “Dermatologų patikrinta”? Koks tai patikrinimo būdas? Ar paveiksliukas tvirtina, jog atliekami bandymai ir testai su gyvūnais?

  • Laba diena,
   Atsiprašau už vėluojantį atsakymą.
   Pagal Kosmetikos gaminių reglamentą, prieš išleidžiant kosmetikos gaminį į rinką, turi būti įvertinama gaminio sauga.
   Tam kad įvertinti gaminio saugą, tai atliekantis ekspertas turi įvertinti ir dirginantį, alergizuojantį gaminio poveikį odai. Tam yra atliekamas dermatologinis testas. Testo atlikimo metu yra surenkama savanorių grupė, kuriems atliekamas LOPO TESTAS: jo metu tam tikrose kūno vietose yra užtepama kosmetikos priemonė ir nustatytą laiką tikrinamas dirginantis poveikis.
   Be dermatologinio testo joks ekspertas saugos ataskaitos nerašys ir savo parašo nedės.
   Dar kai kurie gamintojai deda ženkliuką , kad kosmetikos gaminiui nebuvo atlikti bandymai su gyvūnais. Bet tai perteklinė informacija, už kurią turėtų būti baudžiama, nes visiems kosmetikos gaminiams bandymai sau gyvūnais yra uždrausti.
   Ir jei yra užrašas DERMATOLOGŲ PATIKRINTA, jis tikrai niekaip netvirtina, kad buvo atlikti bandymai su gyvūnais. Tai nesusiję dalykai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *