Testimonials

MEDICATA įmonėje dirba malonūs ir paslaugūs bei savo produktus išmanantys darbuotojai. Pati susiradau šią įmonę pagal pažįstamų rekomendaciją, esu patenkinta jų gaminamais produktais. Alternatyvų kai kuriems jų produktams nerandu Lietuvoje, tad ir toliau pirksiu iš MEDICATA.

Vitalija B.

Isbandyta produkcija. Tik geriausi atsiliepimai

Jolanta Švedienė

Visa šeima naudoja Promentolis plius čiobrelis,kai tik pajunta pirmus peršalimo požymius,kuris tikrai veiksmingai padeda išvengti rimtesnio susirgimo. Rekomenduoju visiems pabandyti!

Antanina Žilinskienė

Propolis – tikras stebuklas beprasidedant peršalimui, slogai ir gerklės perštėjimui – kaip ranka nuima visus simptomus! Beje, padėjo apraminti net ir pūliuojantį dantį! (Įkelčiau ir nuotraukėlę to stebuklo, bet neleidžia FB :)

Irma Janciauskaite

Kovai su peršalimo ligomis, gerklės skausmu, imunitetui stiprinti naudoju ne vieną, o net keletą MEDICATA FILIA produktų. Nosies purškalas APINASAL puiki priemonė nosies ertmės praplovimui, užgultos nosies ar slogos sukeltam diskomfortui mažinti, sausos nosies gleivinės drėkinimui. PROPOLIS MEDUJE pasižymi organizmą valančiomis savybėmis, stiprina imuninę sistemą, gerina kraujo apytaką, dezinfekuoja burnos gleivinę. Užtepus ant duonos- puikus ir sveikas užkandis prie kavos! :) APROTHYMUS tirpalas atsikosėjimui palengvinti peršalus, sergant gerklės uždegimu, bronchitu. PROMENTOLIS PLIUS ČIOBRELIS padeda esant viršutinių kvėpavimo takų infekcijoms, peršalimui, be to dezinfekuoja burnos, gerklų, nosiaryklės gleivinę, atkuria pažeistus audinius. Ir tai toli gražu ne visi mūsu šeimos vaistinėlėje esantys MEDICATA FILIA produktai! Šie, galbūt aktualiausi dabar, kai lauke tamsu, drėgna ir vėsu. Juk niekas nenorime sirgti! Tikiuosi bičių produktai padės išlikti sveikesniais!

Sonata Bruziene

Turiu lėtini bronchitą. Tiksliau turėjau. Sirgdavau du kartus per metus ir iš kart turėdavau gerti stiprius antibijotikus, o paskutiniu metu reikdavo net ir 2 – 3 kursų. Vieną kartą man perkant antrą dozę antibijotikų, vaistininkė man pasiūlė natūralių antibijotikų – propolio (pičių pikis liaudiškai) kapsules imunitetui. Nelabai patikėjau, kad padės, bet kadangi buvo nebrangu ir nefaina nepirkti, kai siūlo maloni vaistininkė, nusipirkau. Ir kai kitą kartą jau vėl pajaučiau, kad vėl mas prasidės bronchitas, atsiminiau propolio kasules ir pradėjau gerti. Ir ką Jūs manote? Bronchitas praėjo pro šalį ir visus šituos metus aš dar nei karto nei juo, nei peršalimu nesusirgau. Ačiū Jums labai už Jūsų sukurtą NEREALŲ produktą PROPOLIO KAPSULES!

Onata Jakimaviciene

Laba diena, mielas MEDICATA kolektyve, noriu nuoširdžiai padėkoti už Jūsų kuriamus produktus. Užvakar vakare netikėtai užkimau, pasitarusi su Jumis – įsigijau Apromelį. Vakar visą dieną intervališkai vartojau purškalą – ir maloniai nustebau – šiandien jau atgavau savo balsą. Darkart – nuoširdus ačiū Jums, kad esate ir kuriate…

Eglė Vailionytė, AB Balticsofa

Noriu Jums padėkoti už nerealų Jūsų sukurtą produktą  – čiulpiamas pastiles nuo gerklės skausmo PRO PLIUS čiobrelis. Labai greitai ir efektyviai padėjo nuslopinti gerklės skausmą ir dar labai skanios

Greta Besakirskytė