© Medicata Filia, UAB. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.  
Medicata Filia - Fruktozės tabletės su vitaminu C
 

 


ĮDOMU


....mes, tėvai pastarųjų keturių kartų, apdovanojom savo vaikus likimu gyventi trumpiau nei jų tėvai. Tavo vaikas gyvens dešimt metų trumpiau nei tu... Tai pasakyta apie amerikiečius, ar tik apie juos????
(su lietuviškais subtitrais)

GMO ir Europos Sąjunga
SAM, apie 2012-2013 m.gripo sezoną
Dan Buettner: Kaip gyventi šimtą metų...
(su lietuviškais subtitrais)

Birke Baehr: Kas negerai mūsų maisto sistemoje, 11m vaikino paskaita "...Kai kitą kartą būsite maisto parduotuvėje, ieškokite savo krašte užauginto maisto,...."
(su lietuviškais subtitrais)

 

Į pradžią Svetainės žemėlapis
 

 

Fruktozės tabletės su vitaminu C

 

 

Pavadinimas

FRUKTOZĖS tabletės su vitaminu C (aviečių kvapo)

Tarptautinis pavadinimas

Fructose

Forma

Tabletės

Pakuotės dydis

N 10

Aprašymas

Preparato forma: 10 tablečių po 3 g.

Paskirtis: Esant padidėjusiam organizmo poreikiui energijai ir vitaminui C. 

Vitaminas C padeda taisyklingai vystytis ir išlaikyti tinkamą kaulų, kremzlių, dantų ir dantenų būklę,  dalyvauja kolageno – baltymo, kuris atlieka svarbų vaidmenį odos ląstelių, sausgyslių, kaulų ir kito jungiamojo audinio atnaujinime, sintezėje. Taip pat vaidina svarbų vaidmenį vystantis ir augant naujoms ląstelėms. Pakankamas vitamino C vartojimas sumažina vėžio, širdies ir kraujagyslių patologijų ir kataraktos atsiradimo riziką.  Geriausiai vitaminas C žinomas kaip antioksidantas – saugo ląsteles nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio. (Laisvieji radikalai susidaro dėl natūralių oksidacijos procesų, nuolatos vykstančių mūsų organizme. Jie trikdo deguonies apykaitą organizmo ląstelėse ir gali įtakoti piktybinių auglių susidarymą). Vitaminas C turi teigiamos įtakos geležies apykaitai ir įsisavinimui,  skatina žaizdų, nudegimų gijimą, stabdo dantenų kraujavimą, skatina pasveikimą po operacijų,  padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje,  stiprina imuninę sistemą ir taip padeda kovoti su dauguma virusinių ir bakterinių infekcijų,  sumažina trombų susidarymo tikimybę,  sumažina įvairių alergenų poveikį.

Gliukozė - vienas iš pagrindinių energijos šaltinių žmogaus organizme vykstantiems procesams. Gliukozė gerina medžiagų apykaitą, stiprina širdies raumens susitraukimą, plečia kraujagysles, didina diurezę. Ji suteikia energijos procesams, vykstantiems organizme neutralizuojant nuodus (apsinuodijus alkoholiu, narkotikais, smalkėmis). Gliukozė reikalinga intensyviai sportuojantiems, įtemptai dirbantiems žmonėms − ji greitai pašalina atsiradusį nuovargį.

Vartojimas: Per dieną suaugusiesiems iki 5 tablečių, vaikams – 1-3 tabletes sukramtant, galima užsigerti vandeniu. 

Atsargumas: Sergantiems cukriniu diabetu pasitarti su gydytoju ar vaistininku

 


<<atgal>>

© Medicata Filia, UAB. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.