Mūsų Klientus, Partnerius, visus vertinančius gamtos suteiktą gyvastį
sveikiname su Šv.Velykomis


*

 


Apie propolio
bei propolio
preparatų svarbą
imuniteto stiprinimui
- galime pasižiūrėti
programų įrašus:
Sveikatos Kodas, BTV  
ĮDOMU


....mes, tėvai pastarųjų keturių kartų, apdovanojom savo vaikus likimu gyventi trumpiau nei jų tėvai. Tavo vaikas gyvens dešimt metų trumpiau nei tu... Tai pasakyta apie amerikiečius, ar tik apie juos????
(su lietuviškais subtitrais)

GMO ir Europos Sąjunga
SAM, apie 2012-2013 m.gripo sezoną
Dan Buettner: Kaip gyventi šimtą metų...
(su lietuviškais subtitrais)

Birke Baehr: Kas negerai mūsų maisto sistemoje, 11m vaikino paskaita "...Kai kitą kartą būsite maisto parduotuvėje, ieškokite savo krašte užauginto maisto,...."
(su lietuviškais subtitrais)

 

Į pradžią Svetainės žemėlapis
 

 

 

MATYK PAVASARĮ GERIAU

Dabartinis mūsų gyvenimas reikalauja gero regėjimo, kuris būtinas sėkmingai vairuoti automobilį, dirbti su kompiuteriu, naršyti išmaniajame telefone ar laisvalaikį leisti žiūrint televizorių, gal retkarčiais skaityti.... Akys yra lengvai pažeidžiamas organas, kurį saugo ragena ir kai kurie refleksai, tokie kaip, mirkčiojimas, ašarojimas. Regėjimą reguliuojamosios organizmo medžiagos dar nėra ištirtos, todėl nepakankamą regėjimą tenka pagerinti akiniais ar kontaktiniais lęšiais. Žmogų dažnai lydi nepalankios aplinkos sąlygos, nesubalansuota mityba, netinkamas gyvenimo būdas, neigiami pojūčiai, įtampa, stresai, sunkiųjų metalų, kintamo magnetinio lauko ir radiacijos poveikis. Aktyviai dirbant mūsų organizme jaučiamas maistinių medžiagų stygius. Tokiu atveju būtina papildomai vartoti vitaminus ir mineralines medžiagas.

Kompleksinis preparatas “Viziovitalis” gaminamas iš džiovintų mėlynių uogų miltelių, praturtintas natūraliu bičių pieneliu, liuteinu bei vitaminais A, E ir C. Šio maisto papildo poveikis organizmui apsprendžiamas ne atskirai vieno komponento, o grupės tarpusavyje sąveikaujančių biologiškai aktyvių medžiagų.


Visiovitalis yra naudojamas:


  • Natūralių medžiagų derinys gerai akių būklei palaikyti;

  • Apsaugo akis nuo žalingo aplinkos poveikio;

  • Aprūpina organizmą vitaminais ir mikroelementais.

 

 

 

 

© Medicata Filia, UAB. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.